Våre medarbeidere

Administrerende direktør

Klikk på bilde for info

Frank Larsen
Administrerende direktør
frank@hkp.no
Mobil 951 62 531

Administrasjonssekretær

Klikk på bilde for info

Kari Holth
Administrasjonssekretær
kari@hkp.no
Mobil 950 62 155

Inkubatorleder

Klikk på bilde for info

Werner Melby
Inkubatorleder
werner@hkp.no
Mobil  913 93 783

Klikk på bilde for info

Mali Hagen Røe
Avdelingsleder Tynset
mali@hkp.no
Mobil 915 18 387
  Jan Egil Melby
Forretningsutvikler
jan.egil.melby@hkp.no
Mobil 415 58 996

Klikk på bilde for info

Cathrine Fodstad
Forretningsutvikler
cathrine@hkp.no
Mobil 473 75 561
Kristiane Haug Berg
Prosjektleder Bioteknologi
kristiane@hkp.no
Mobil 906 80 414

Kristian_portrett

Klikk på bilde for info

Kristian Bakke Haugen
Inkubatorleder Hamar
Kristian@hkp.no
Mobil 928 52 791

Skjermbilde 2016-01-07 kl. 10.58.58

Klikk på bilde for info

Petter Høy
Inkubatorrådgiver
petterh@hkp.no
Mobil 922 94 270
Magne Vikøren
Daglig Leder Heidner Biocluster
magne@hkp.no
Mobil 928 27 108

Forretningsutvikler mat og opplevelser

Klikk på bilde for info

Ole Christian Tilset
Forretningsutvikler Bioøkonomi
ole@hkp.no
Mobil 952 05 421

PetterMoseby_portrett

Klikk på bilde for info

Petter Moseby
Daglig leder K+
petter@hkp.no
Mobil 908 66 755
Heidi Herredsvela
Business Controller
heidi@hkp.no
Mobil 930 66 212

Klikk på bilde for info

Klikk på bilde for info

Yngve Sætre
Prosjektleder Bioøkonomisenter
yngves@hkp.no
Mobil 984 40 665
Skjermbilde 2016-04-15 kl. 13.32.53 Ronny Olsson
Forretningsutvikler K+
ronny@hkp.no
Mobil 950 27 948

Skjermbilde 2016-02-11 kl. 10.00.45

Klikk på bilde for info

Stian Gulli Hanssen
Prosjektleder K+
stian@hkp.no
Mobil 905 72 748

Skjermbilde 2015-12-03 kl. 12.53.38

Klikk på bilde for info

Linn Dybdahl
Prosjektleder Heidner
linn@hkp.no
Mobil  906 25 908

Skjermbilde 2014-06-10 kl. 13.47.10

Klikk på bilde for info

Brit Rønning Johansen
Prosjektleder Heidner
brit@hkp.no
Mobil  976 31 870

Skjermbilde 2016-01-04 kl. 13.53.34

Klikk på bilde for info

Yngve S. Andreassen
Forretningsutvikler K+
yngve@hkp.no
Mobil 916 55 132
Asbjørn Holmen
Rådgiver
asbjorn@hkp.no
Mobil 979 56 611

Karina

Klikk på bilde for info

Karina Hauge Johansen
Forsker i røyeprosjektet
karina@hkp.no
Mobil 482 70 970

Tone portrett_b&W

Klikk på bilde for info

Tone Blixøen
Prosjektleder Biosmia
tone@hkp.no
Mobil 413 14 891

skjermbilde-2016-10-19-kl-20-11-51

Klikk på bilde for info

Ida M. H. Gulbrandsen
Forretningsutvikler /
Industridesigner MNID
ida@hkp.no
Mobil 911 99 279